Canon HF-G25

Výkonná digitální FullHD videokamera s plně ručním ovládáním.
Videokamera je vybavena špičkovým obrazovým snímačem Canon HD CMOS Pro s úhlopříčkou 1/3 palce a rozlišením 2.37 megapixelu. Profesionální objektiv HD Video s 10x optickým zoomem a 8lamelovou clonou umožňuje přirozeně vypadající efekty rozostření. Pro potlačení otřesů a rozmazávání obrazu je kamera vybavena optickým inteligentním stabilizátorem obrazu.Kroužek pro ruční ovládání objektivu umožňuje intuitivní ovládání ostření. Plně ruční ovládaní expozice, clony, rychlosti závěrky a zisku je možné pomocí dotykového displeje LCD. Vaše kreativita se může naplno rozvinout pomocí uživatelského tlačítka a ručního ovládacího voliče.Pokud vás tato kamera zaujala a zvažujete nákup, zde naleznete informace, kde ji zakoupíte nejvýhodněji.

Fotogalerie produktu
 

Displej s LCD dotykovou obrazovkou a úhlopříčkou 3,5″ je optimalizován pro snímání v HD kvalitě poskytuje 100% pokrytí scény. Navíc je vybavený zasouvatelným barevným hledáčkem. Kamera je dále vybavena velkou sluneční clonou, která brání před nežádoucími záblesky z externích zdrojů světla.Vestavěná paměť typu flash s kapacitou 32 GB umožní zaznamenat více jak 12 hodin videozáznámů ve Full HD kvalitě.

Specifikace
Úhlopříčka LCD: 3.5 palce
Typ snímače: CMOS
Rozlišení: 2.37 Mpix
Rozlišení v režimu foto: 2.07 Mpix
Rozlišení videa: 1920 x 1080 px

Video recenze

[note note_color="#e9f8e5"]Náš tip: přečtěte si uživatelské recenze na Canon HF-G25, které najdete zde. Přejděte na stránky obchodů a čtěte názory jiných![/note]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť)