GoPro Hero3+ Black Edition

GoPro HD HERO 3+ Black Edition

Máte rádi dobrodružství, užíváte si adrenalinových sportů, prostě Vám nechybí odvaha, ale co chybí, jsou opravdu kvalitní záběry z Vašich odvážných kousků. A právě toto pomůže vyřešit společnost GoPro se svými špičkovými produkty. Jedním z nich je i kamera GoPro HD HERO3+ ze speciální černé edice. Tato nová verze oblíbené kamery přináší menší, lehčí tělo s vestavěnou WiFi a profesionální kvalitu videa a fotografií.Pokud se vám tato kamera zalíbila a chcete zjistit, ve kterém obchodě ji prodávají nejlevněji, klikněte zde.

Fotogalerie produktu
 

Menší, lehčí, lepší!

HERO3+ Black Edition je o 20% menší a má o 33% lepší než její předchůdce HD HERO3. To oceníte především na cestách za adrenalinem. Kamera dokáže pořizovat záběry pod vodou až do 40 m hloubky. Samozřejmostí je schopnost natáčet profesionální video v plném záběru v rozlišení 1080p a pořizovat fotografie v rozlišení 12 megapixelů rychlostí 60 snímků za sekundu.

Představení SuperView

Zachyťte na snímanou scénu daleko více okolí a detailů díky novému SuperView režimu videa. Díky tomu budou diváci mít daleko větší představu a aktuálním dění na snímané scéně a vy se tak budete moci pochlubit akčními záběry z Vaší netradiční výpravy.

Nový automatický režim nízkého osvětlení

Nechte kameru automaticky nastavovat jas podle aktuální situace na snímané scéně. Díky tomu získáte vždy maximálně barevné snímky, i když budete natáčet v interiéru nebo například při západu slunce.

Klíčové vlastnosti

Kamera nahrává ve špičkové kvalitě až 4K (3840×2160) nebo FullHD 1080p (1920×1080, 60 fps) eventuelně 960p (1280×960, 100 fps), 720p (1280×720, 120 fps). Nechybí ani podpora standardního rozlišení WVGA (848×480, 240 fps). Světelnost objektivu F2,8 je výborná i pro špatnou viditelnost. Kamera je vybavena mikrofonem, k napájení jí slouží Li-Ion akumulátor s kapacitou 1180mAh. Z konektorů nabízí, Micro HDMI port, USB, microSD slot pro až 64 GB karty, externí 3.5 mm vstup pro stereo mikrofon.Pokud se vám tato kamera zalíbila a chcete zjistit, ve kterém obchodě ji prodávají nejlevněji, klikněte zde.

VIDEORECENZE ZDE

[note note_color="#e9f8e5"]Náš tip: přečtěte si uživatelské recenze na GoPro Hero3+ Black Edition, které najdete zde. Přejděte na stránky obchodů a čtěte názory jiných![/note]

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť)