GoPro HERO4 Session

Zákazníků, kteří zatoužili vlastnit akční kameru, stále přibývá a tak se objevilo mnoho čínských napodobenin kamer GoPro, které se chlubí stejným nebo lepším obrazovým výstupem. Rádi se s kamerami GoPro srovnávají, ale raději pouze na papíře. Nenechte se obalamutit nízkou cenou a slušnými čísly na papíře a žádejte pro sebe to nejlepší – kvalitní Full HD a 4K záběry ať už jste kdekoliv! Je o 50 % menší a o 40 % lehčí než ostatní kamery HERO4. Díky úhlednému a všestrannému designu se hodí kamkoliv – od surfu po zasněžená místa či relaxaci s přáteli. Vodotěsnost do 10m bez použití jakéhokoliv krytu zaručuje její všestranné použití.Pokud vás tato kamera zaujala a zvažujete nákup, zde naleznete informace, kde ji zakoupíte nejvýhodněji.

Fotogalerie produktu
  GoPro HERO4 Session přináší úžasnou kvalitu videa.Natáčejte video ve vysokém rozlišení 1440p30 a 1080p60, které je ostré a jako živé.
Video s vysokým počtem snímků 720p100 přináší výjimečně plynulé zpomalené přehrávání nejlepších natočených okamžiků.
HERO4 Session nabízí režim SuperView™, který zachycuje nejúžasnější širokoúhlý záběr na světě. Umožňuje zachytít více z vás a vašeho okolí, každé dobrodružství je tak zachyceno poutavěji a zajímavěji.HERO4 Session natáčí video v rozlišení 1080p30 (Ultra Wide FOV) a fotí 8MP fotografie v časosběru v intervalu 0.5 sekundy přímo po vybalení z krabice. Díky GoPro App nebo Smart Remote máte přístup k většině režimů, na které jste zvyklí z ostatních HERO4 kamer. Od jednotlivých fotek k časosběrným fotografiím, režimu Burst a videosmyčce – HERO4 Session toto vše dokáže.Vyfoťte nejlepší fotku díky celé škále foto režimů. Můžete fotit jednotlivé 8MP fotky, časosběr v intervalu 0.5-60 sekund a fotky v režimu Burst 10 snímků za sekundu. Když přijde na všestranné focení, HERO4 Session ho zvládne bez problémů.

Specifikace
Celkové rozlišení: 8 Mpix
Rozlišení videa 1440 x 1080 px
USB: ano
HDMI výstup: ne

Video recenze

[Celkem: 0   Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť)