Lamax Action X7 Mira

Nejlepší záběry jsou vždycky z centra dění. Láká nás přiblížit se skoro na dotek nebezpečným, neokoukaným, nebo zvláštním věcem.Každý zážitek, který jste kdy podnikli, nyní můžete zvěčnit díky outdoorové kameře Lamax Action X7 Mira.X7 Mira byla navrhována s důrazem na kvalitu výsledného záznamu a odolnost. Pečlivým výběrem komponent tak vznikla Full HD kamera schopná natáčet videa s úžasným podáním barev v rozlišení 1080p v jakýchkoli představitelných podmínkách. Díky extra širokému úhlu záběru 170° jí navíc žádný moment neuteče.Umisťujete kameru na špatně přístupné místo? Žádný problém..Pokud vás tato kamera zaujala a zvažujete nákup, zde naleznete informace, kde ji zakoupíte nejvýhodněji.

Fotogalerie produktu
 

Díky integrovanému WiFi připojení a aplikaci pro mobilní telefony s Androidem a iOS budete moci ovládat kameru na jakkoli nedosažitelném místě.Jistě také oceníte funkci otočení obrazu o 180°. Kameru můžete připevnit vzhůru nohama a obraz se automaticky otočí, abyste viděli vše tak, jak jste zvyklí. Takto nahrané video není třeba dále nijak upravovat a můžete se ihned začít dívat.Balení X7 Mira neobsahuje pouze vodotěsný ochranný obal, ale také spoustu dalšího příslušenství (17 různých držáků a další příslušenství). S natáčením či výpravou do divočiny tak můžete začít, ihned jakmile se Vám kamera dostane do ruky.

Specifikace
Úhlopříčka LCD: 1.5 palce
4K: ne
Full HD: ano
Typ snímače: CMOS
Rozlišení: 12 Mpix
Rozlišení videa: 1920 x 1080 px

Video recenze

[note note_color="#e9f8e5"]Náš tip: přečtěte si uživatelské recenze na Lamax Action X7 Mira, které najdete zde. Přejděte na stránky obchodů a čtěte názory jiných![/note]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť)