Niceboy VEGA 4K

Sportovní kamera s ultra-slim designem umožňující natáčet v 4K.
Tyto sportovní kamery výborně využijete pro záběry ze všech možných (nejen) adrenalinových sportů, jako je lyžování, surfování, potápění, paragliding a spousta dalších nebo také pro natáčení Vašeho cestování.Typické pro Niceboy® VEGA 4K je širokoúhlý 170° objektiv, díky němuž jsou záběry pořizovány s efektem tzv. rybího oka, kdy je okolí zabíráno v širokém zorném poli.Oproti základnímu modelu Niceboy Vega nabízí model Vega 4K s vestavěným WiFi modulem možnost vzdáleného ovládání či pozorování aktuální snímaného obrazu prostřednictvím aplikace Ez iCam ve Vašem mobilním telefonu či tabletu..Pokud vás tato kamera zaujala a zvažujete nákup, zde naleznete informace, kde ji zakoupíte nejvýhodněji.

Fotogalerie produktu
 

Zároveň jako jediný model z celé řady nabízí možnost ovládání prostřednictvím nenápadného ovladače, který má dosah až 30 metrů.Kamera Niceboy VEGA 4K je navíc vybavena Wi-Fi modulem, který komunikuje s aplikací Ez ICam. V aplikaci si tak například můžete prohlédnout pořízené fotografie či nahraná videa, provádět nastavení kamery a hlavně můžete ovládat spoušť fotoaparátu či zapínání a vypínání natáčení.Kamery Niceboy® VEGA 4K umožňují na jedno nabití pořídit až 90 minut záznamu.Baterii plně dobijete za cca 3 hodiny.

Specifikace
Úhlopříčka: 3 palce
4K: ano
Full HD: ano
Typ snímače: CMOS
Rozlišení: 12 Mpix
Rozlišení videa: 3840 x 2160 px

Videorecenze

[note note_color="#e9f8e5"]Náš tip: přečtěte si uživatelské recenze na Niceboy VEGA 4K, které najdete zde. Přejděte na stránky obchodů a čtěte názory jiných![/note]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť)