Panasonic HC-V770

Systém objektivu pohání každou ze čtyř skupin čoček samostatně, a snižuje tak rozsah pohonu. Výsledkem je vysoká kvalita obrazu, výkonnější zoomování a kompaktní tělo fotoaparátu.
Když použijete smartphone s funkcí Wi-Fi jako pomocný fotoaparát, můžete současně fotografovat ze dvou úhlů. Protože fotografujete s různými fotoaparáty, jeden můžete použít ve vzdálenosti nebo v libovolném úhlu. Získáte tak celou škálu možností, jak využívat funkci obraz v obraze.I v obtížných fotografických situacích, například při protisvětle, můžete snadno vytvářet přirozená videa s nádhernými barevnými přechody..Pokud vás tato kamera zaujala a zvažujete nákup, zde naleznete informace, kde ji zakoupíte nejvýhodněji.

Fotogalerie produktu
 

Funkce Level Shot automaticky rozpozná a opraví sklon zachycených obrázků. Podle podmínek prostředí lze zvolit jedno ze tří nastavení (vypnuto, normální, silný). HYBRID O.I.S. + (optický stabilizátor obrazu) využívá pětiosou korekci k důkladnému potlačení rozmazání od širokoúhlých po silně zoomované snímky. Díky tomu můžete téměř v jakékoli situaci vytvářet ostré a jasné snímky bez rozmazání.

Specifikace
Úhlopříčka LCD: 3 palce
Typ snímače: MOS
Rozlišení: 6.03 Mpix
Rozlišení v režimu foto: 5.21 Mpix
Rozlišení videa 1920 x 1080 px

Video recenze

[note note_color="#e9f8e5"]Náš tip: přečtěte si uživatelské recenze na Panasonic HC-V770, které najdete zde. Přejděte na stránky obchodů a čtěte názory jiných![/note]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť)