Recenze GoPro HERO5 Black Edition již od 10 300 Kč

GoPro HERO5 Black Editiona

Nová sportovní kamera ze stáje společnosti GoPro, která nadchne každého milovníka extrémních sportů.
Plynulá stabilizace obrazu, křišťálově čistý zvuk a zachytávání profesionálních fotografií se kombinuje s GPS, aby učinily z HERO5 dosud nejlepší GoPro. Jediným stisknutím tlačítka spouště se kamera zapne a začne automaticky nahrávat. Nejsou to jen marketingové triky, ale skutečné přednosti, které určitě oceníte. Užijte si například hands-free ovládání pomocí jednoduchých hlasových povelů. Díky odolnému designu, který zajistí vodotěsnost až do 10 m, už navíc nebudete potřebovat přídavný kryt a tak jediné, na co musíte myslet, je jak si užít akci. Pokud vás tato kamera zaujala a zvažujete nákup, zde naleznete informace, kde ji zakoupíte nejvýhodněji.

Fotogalerie produktu
 

Ačkoliv se výrobce GoPro specializoval na pouzdra ke svým předchozím modelům, v tomto případě vsadil na odolný design těla rovnou. Zachyťte své záběry a natáčejte extrémní videa s přesnou lokalizací.

Specifikace
Úhlopříčka LCD: 2 palce
Typ snímače: CMOS
4K: ano
Full HD: ano
Stabilizátor obrazu: ano
Typ stabilizátoru: Elektronický
Sportovní kamery: ano
Celkové rozlišení: 12 Mpix
Rozlišení v režimu foto: 12 Mpix
Rozlišení videa: 3840 x 2160 px
Slot na paměťové karty: ano

Video recenze

[note note_color="#e9f8e5"]Náš tip: přečtěte si uživatelské recenze na GoPro HERO5 Black Edition, které najdete zde. Přejděte na stránky obchodů a čtěte názory jiných![/note]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť)