Recenze Xiaomi Yi Action 2 4K již od 6300 Kč

Xiaomi Yi Action 2 4K

Nová extrémní kamera Xiomi Yi Axtion 2, posktující rozlišení 4K.
Zapomeňte na dlouhé čekání přenosu fotek do vašeho mobilního zařízení nebo laptopu. Xiaomi Yi 4K Action Camera 2 podporuje dual-band WiFi, která Vám poskytne rychlost stahování až 30Mbps. Čip BCM43340, polovodičová špička na trhu telekomunikací podporuje 802.11a/b/g/n 2.4G/5GHz. Natáčejte dlouho s vysokokapacitní baterií 1400mAh. Akumulátor lze nabíjet pomocí USB z libovolného počítače nebo pomocí nabíjecího USB adaptéru a powerbanky. Při videozáznamu 4K dosáhnete až 120 minut pracovního času. 8 hodin pohotovostního režimu a na 1080p při 60fps dosáhnete až osmdesáti minut. Pokud vás tato kamera zaujala a zvažujete nákup, zde naleznete informace, kde ji zakoupíte nejvýhodněji.

Fotogalerie produktu
 

Veškeré záběry si můžete snadno prohlédnout na opravdu odolném displeji se sklem Gorilla Glass, a pokud je vše v pořádku můžete je snadno sdílet prostřednictvím duální Wi-Fi anebo přes Bluetooth technologii. Samozřejmostí této kamery je také skvělá stabilizace obrazu, dlouhá výdrž, odolnost a lehkost. Natáčejte dlouho s vysokokapacitní baterií 1400mAh. Akumulátor lze nabíjet pomocí USB z libovolného počítače nebo pomocí nabíjecího USB adaptéru.

Specifikace
Úhlopříčka LCD: 2.19 palce
Typ snímače: CMOS
Stabilizátor obrazu: ano
Typ stabilizátoru: Elektronický
Sportovní kamery: ano
Rozlišení: 12 Mpix
Slot na paměťové karty: ano
Funkce digitálního fotoaparátu: ano

Videorecenze

[note note_color="#e9f8e5"]Náš tip: přečtěte si uživatelské recenze na Xiaomi Yi Action 2 4K, které najdete zde. Přejděte na stránky obchodů a čtěte názory jiných![/note]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť)