Sony HDR-AS30

Sony HDR-AS30

Videokamera Action Cam krásně zachytí každou akci – od jízdy z kopce po potápění do hloubky až 60 metrů. Stabilizátor SteadyShot zajišťuje, že záznam nebude roztřesený, ale plynulý a s detaily vysokého rozlišení. Speciální set uzpůsobený uchycení na kolo.Pokud se vám tato kamera zalíbila a chcete zjistit, ve kterém obchodě ji prodávají nejlevněji, klikněte zde.

Fotogalerie produktu
 

Máte dobrodružství v krvi? Videokamera Action Cam krásně zachytí každou akci – od jízdy z kopce po potápění do hloubky až 60 metrů. Stabilizátor SteadyShot zajišťuje, že záznam nebude roztřesený, ale plynulý a s detaily vysokého rozlišení. Díky vestavěné Wi-Fi® můžete Váš jedinečný záznam okamžitě zkopírovat do telefonu a pouštět si jej kdykoli znovu a znovu.

Pořiďte si videokameru,která vydrží to, co vy. Lehká a odolná kamera Action Cam je připravena zachytit vaši akci. Zavřete ji do voděodolného pouzdra, které je součástí balení, a vezměte ji s sebou se potápět – zkuste to až do 60 metrů. Jsou kolem vás jen samé písčité duny? Žádný problém. Dodané pouzdro ochrání kameru Action Cam i před špínou a nečistotami. Vybírat lze z mnoha příslušenství, takže na každou akci budete dobře připraveni.

Systém SteadyShot stabilizuje záznam a zajišťuje plynulý obraz v plném vysokém rozlišení, takže vás kamenitý a hrbolatý terén nezastaví. Roztřesený záznam je minulostí. K dispozici je i režim velmi pomalého záznamu v HD, který za sekundu pořídí 120 záběrů a umožňuje přehrát dění čtyřikrát pomaleji – můžete třeba zdůraznit okamžik svého skoku při sjíždění cyklotrasy.

V krvi ještě cítíte adrenalin a už si můžete prohlédnout natočené záběry. Pošlete video do svého chytrého telefonu nebo tabletu s operačním systémem iOS® nebo Android™ pomocí aplikace PlayMemories Mobile App a vestavěné technologie Wi-Fi®. Pak stačí za pochodu načíst video na svůj účet služby Facebook® nebo Twitter™ a ukázat svým přátelům, co jste dělali.

Nedotčený písek. Burácející vlny. Ulice města. S výkonným objektivem Carl Zeiss® zachytíte každý detail. Záběry pořizuje ve velmi širokém 170° úhlu, takže se vám vše vejde do záběru. A ve spolupráci s citlivým snímačem CMOS Exmor R™ zajistí úžasné nahrávky v HD kvalitě, ať už pořízené ve dne nebo v noci.

Celý systém Action Cam však lze doplnit řadou dalšího příslušenství, které je vhodné pro různé sporty a příležitosti.Pokud se vám tato kamera zalíbila a chcete zjistit, ve kterém obchodě ji prodávají nejlevněji, klikněte zde. 

  • Objektiv: Carl Zeiss® Tessar®, 15,3 mm (ekv. kinofilmu) f/2,8
  • Snímač: CMOS Exmor® R typu 1/2,3″ (7,77 mm) s technologií „převráceného“ snímače
  • Počet pixelů brutto: Přibl. 16,8 Mpx
  • Efektivní pixely (video): 11,9 Mpx
  • Efektivní pixely (fotografie): 11,9 Mpx
  • Minimální osvětlení (lux): 6 luxů

VIDEORECENZE ZDE

[Celkem: 0   Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť)