AEE MagiCam SD18

Odolná kamera MagiCam SD18 Premium edition
Máte rádi dobrodružství, užíváte si adrenalinových sportů, prostě Vám nechybí odvaha, ale co chybí, jsou opravdu kvalitní záběry z Vašich odvážných kousků. A právě toto pomůže vyřešit společnost MagiCam se svými odolnými produkty. Jedním z nich je i odolná kamera MagiCam SD18 Premium edition.

Fotogalerie produktu
  Vysoká odolnost
Kameru můžete využít pro natáčení i za extrémně nepříznivých podmínek díky její vysoké odolnosti. Nahrávat FullHD záznamy v rozlišení až 1080p lze i ve vysokých nadmořských výškách, tomu musí odpovídat i široký rozsah provozních teplot. Odolnost proti vodě zajistí přiložené voděodolné pouzdro a pamatováno bylo i na odolnost proti nárazům.

Velké množství příslušenství v balení
Výrobce pamatoval na všechny adrenalinové sportovce, a proto přibalil do balení kamery velké množství příslušenství, které Vám značně usnadní upevnění kamery, ovládání i její napájení.

Klíčové vlastnosti
Kamera nahrává ve špičkové FullHD kvalitě s rozlišením až 1080p (1920 x 1080) při snímací frekvenci 50/60 snímků za sekundu. Dobrá světelnost a ohnisková vzdálenost f/2.8 širokoúhlého objektivu jsou přínosné i při snímání za horších světelných podmínek. Velkou část snímané scény zaberete do záběru díky širokoúhlému až 160° objektivu. Kamera nabízí mimo jiné také možnost pořizovat fotografie. Kamera je vybavena stereo mikrofonem, k napájení jí slouží Li-Ion akumulátor, který má kapacitu 1000mAh. Z konektorů nabízí USB 2.0 konektor pro nabíjení a synchronizaci dat společně s microSD slotem pro až 32 GB karty. Záznam na paměťové karty se ukládá ve formátech MOV a JPEG. Sledovat snímanou scénu lze na barevném LCD displeji.

VIDEORECENZE

[Celkem: 0   Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť)