GitUp GIT2

Git2 je velmi kompaktní kamera pro akční sporty, ale i přes svou kompaktnost má všechny důležité vlastnosti pro extrémní a další sporty dokonce lze použít jako kamera v autě.GitUp™ GIT2 je navržena stejnými rozměry i rozmístěním tlačítek, jako jsou známé kamery GoPro. Lze tedy tuto kameru vsunout do vodotěsného pouzdra GoPro kamery i naopak. Disponuje celou řadou špičkových funkcí. Nahrává FULL HD video v širokoúhlém záběru 160° a 120°, fotí, nahrává zvuk, nabízí dlouhou výdrž vyjímatelné baterie, má vodotěsné pouzdro do 30m.Pokud vás tato kamera zaujala a zvažujete nákup, zde naleznete informace, kde ji zakoupíte nejvýhodněji.

Fotogalerie produktu
  Kamera má Super široký obraz s 1080P HD. “GitUp Pro akci…” Jsou takové momenty, které chcete zaznamenat a případně sdílet, Git 2 Pro je pro tuto práci jako dělaná !
Unikátní design vodotěsného obalu – 30 Metrů vodotěsnosti a spolehlivá ochrana před nárazem.
Pokud se chcete potápět hlouběji, než dříve a nebo zdolat tu nejobtížnější řeku nebo sjet ten největší downhill kopec v okolí tak se nemusíte bát. Na tohoto společníka je spolehnutí.
Git2 Pro podporuje připojení s iOS nebo Android telefonem pomocí Wi-Fi pro náhled a pořizování video záznamů, obrázků a . A to vše bezdrátově ! Díky tomu můžete sdílet své zážitky ještě rychleji.Git1 je velmi kompaktní kamera pro akční sporty, ale i přes svou kompaktnost má všechny důležité vlastnosti pro extrémní a další sporty dokonce lze použít jako kamera v autě.
Na jedno nabití pořídíte přes 70 minut záznamu (při nahrávání v nejvyšší kvalitě) a baterku plně dobijete za 2–3 hodiny.

Specifikace
Čip : Novatek NTK96660, Sony Exmor IMX206 16MP
Vodotěsnost: 30M (s vodotěsným obalem)
Lcd displej: 1.5″ LCD
Rozlišení videa: až 2160P HD video: 2880 x 2160; 24fps;
Velikost/Váha:59 x 30 x 41mm, 64g(pouze kamera), 154g (kamera s vodotěsným pouzdrem)

Video recenze

[note note_color="#e9f8e5"]Náš tip: přečtěte si uživatelské recenze na GitUp GIT2, které najdete zde. Přejděte na stránky obchodů a čtěte názory jiných![/note]
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť)