GoGEN XTREME CAM 10

Outdoorová kamera vhodná i pro extrémní sporty. Díky speciálnímu ochrannému pouzdru vodotěsná až do hloubky 30 m. Profesionální video v rozlišení až 1080p30f.Při volbě funkce autokamery se promění outdoorová kamera v black box vašeho automobilu. Záznam lze natáčet ve smyčce, což znamená, že po zaplnění SD karty se nejstarší záznam automaticky přehrává záznamem aktuálním.
Můžete tak zachytit nejen divokou jízdu na raftu, ale také záběry pod hladinou při potápění. Pochlubte se svými adrenalinovými záběry v živém Full HD videu s rozlišením 1 920 x 1 080 obrazových bodů.Pokud vás tato kamera zaujala a zvažujete nákup, zde naleznete informace, kde ji zakoupíte nejvýhodněji.

Fotogalerie produktu
 

Obrovskou výhodou je 1,5“ LCD displej, na kterém můžete přehrávat svá videa, ale hlavně vám umožní vždy správně nastavit kameru na snímanou scénu a získat tak záběry právě těch akčních zážitků, které chcete zaznamenat. O záznam zvuku se stará integrovaný mikrofon a společně s videem se ukládá na microSDHC paměťovou kartu.S kamerou získáte také kompletní sadu příslušenství obsahující vodotěsné pouzdro, držák se závitem na stativ, popruhy pro upevnění na hrudník a další varianty držáků pro dokonalé upevnění na helmu, řídítka, tyč nebo do automobilu, včetně nalepovacích.Vaše videa můžete ukládat na microSDHC karty s velikostí až 32 GB a na jedno nabití zvládnete vytvořit až 70 minut záznamu. Li-Ion baterie v kameře je však vyměnitelná, není problém tak se sebou vzít ještě baterii náhradní a v případě potřeby ji kdykoliv vyměnit.

Specifikace
LCD: 1.5 palce
Rozlišení: 12 Mpix
Rozlišení v režimu foto: 12 Mpix
Rozlišení videa 1920 x 1080 px

Video recenze

[note note_color="#e9f8e5"]Náš tip: přečtěte si uživatelské recenze na GoGEN XTREME CAM 10, které najdete zde. Přejděte na stránky obchodů a čtěte názory jiných![/note]
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť)