GoPro Hero3+ Silver Edition

GoPro HD HERO 3+ Silver Edition

Máte rádi dobrodružství, užíváte si adrenalinových sportů, prostě Vám nechybí odvaha, ale co chybí, jsou opravdu kvalitní záběry z Vašich odvážných kousků. A právě toto pomůže vyřešit společnost GoPro se svými špičkovými produkty. Jedním z nich je i kamera GoPro HD HERO3+ ze speciální stříbrné edice. Tato nová verze oblíbené kamery přináší menší, lehčí tělo s vestavěnou WiFi a profesionální kvalitu videa a fotografií.Pokud se vám tato kamera zalíbila a chcete zjistit, ve kterém obchodě ji prodávají nejlevněji, klikněte zde.

Fotogalerie produktu
 

Menší, lehčí, lepší!

HERO3+ Silver Edition je o 20% menší a má o 15% lepší než její předchůdce HD HERO3. To oceníte především na cestách za adrenalinem. Kamera dokáže pořizovat záběry pod vodou až do 40 m hloubky. Samozřejmostí je schopnost natáčet profesionální video v plném záběru v rozlišení 1080p a pořizovat fotografie v rozlišení 10 megapixelů rychlostí 60 snímků za sekundu.

Nový automatický režim nízkého osvětlení

Nechte kameru automaticky nastavovat jas podle aktuální situace na snímané scéně. Díky tomu získáte vždy maximálně barevné snímky, i když budete natáčet v interiéru nebo například při západu slunce.

Velmi kvalitní fotografie

Kamera umožňuje zachytit statické snímky v rozlišení až 10MP rychlostí až 10 snímků za sekundu. To z kamery dělá ideální nástroj pro rychlé akční sekvence. Přes časosběrný režim umožní zachytit snímky po 0.5, 1, 2.5, 10, 30 nebo 60 sekundových intervalech.

Vestavěné Wi-Fi

HERO3 Silver Edition obsahuje vestavěné Wi-Fi a je kompatibilní s Wi-Fi ovladačem. Kameru můžete ovládat také z iOS smartphone a tabletů v případě instalace software GoPro app.

Klíčové vlastnosti

Kamera nahrává ve velmi dobré kvalitě až FullHD 1080p (1920×1080, 60 fps) eventuelně 960p (1280×960, 60 fps), 720p (1280×720, 120 fps). Nechybí ani podpora standardního rozlišení WVGA (848×480, 120 fps). Světelnost objektivu F2,8 je výborná i pro špatnou viditelnost. Kamera je vybavena mikrofonem, k napájení jí slouží Li-Ion akumulátor s kapacitou 1180mAh. Z konektorů nabízí, Micro HDMI port, USB, microSD slot pro až 64 GB karty, externí 3.5 mm vstup pro stereo mikrofon.Pokud se vám tato kamera zalíbila a chcete zjistit, ve kterém obchodě ji prodávají nejlevněji, klikněte zde.

VIDEORECENZE ZDE

[note note_color="#e9f8e5"]Náš tip: přečtěte si uživatelské recenze na GoPro Hero3+ Silver Edition, které najdete zde. Přejděte na stránky obchodů a čtěte názory jiných![/note]

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť)