GoPro Hero3 White Edition

GoPro HD HERO 3 White Edition

Máte rádi dobrodružství, užíváte si adrenalinových sportů, prostě Vám nechybí odvaha, ale co chybí, jsou opravdu kvalitní záběry z Vašich odvážných kousků. A právě toto pomůže vyřešit společnost GoPro se svými špičkovými produkty. Jedním z nich je i kamera GoPro HD HERO3 ze speciální bílé edice. Tato nová verze oblíbené kamery přináší menší, lehčí tělo s vestavěnou WiFi a profesionální kvalitu videa a fotografií.Pokud se vám tato kamera zalíbila a chcete zjistit, ve kterém obchodě ji prodávají nejlevněji, klikněte zde.

Fotogalerie produktu
 

Menší, lehčí, lepší!

HERO3 White Edition je o 25% lehčí a o 30% menší než její předchůdce HD HERO2. To oceníte především na cestách za adrenalinem. Kamera dokáže pořizovat záběry pod vodou až do 60 m hloubky. Samozřejmostí je schopnost natáčet profesionální video v plném záběru v rozlišení 1080p a pořizovat fotografie v rozlišení 5 megapixelů rychlostí 30 snímků za sekundu.

Vestavěné Wi-Fi

HERO3 White Edition obsahuje vestavěné Wi-Fi a je kompatibilní s Wi-Fi ovladačem a GoPro aplikacemi. Kameru můžete ovládat také z iOS smartphone a tabletů v případě instalace software GoPro app.

Klíčové vlastnosti

Kamera nahrává ve špičkové HD kvalitě až 1080p (1920×1080, 30 fps) eventuelně 960p (1280×960, 30 fps), 720p (1280×720, 60 fps). Nechybí ani podpora standardního rozlišení WVGA (848×480, 60 fps). Světelnost objektivu F2,8 je výborná i pro špatnou viditelnost. Kamera nabízí mimo jiné také režim deset 5MP fotografií za sekundu a režim jedné fotografie každou 0.5 s. Kamera je vybavena mikrofonem, k napájení jí slouží Li-Ion akumulátor s kapacitou 1050mAh. Z konektorů nabízí, Micro HDMI port, USB, microSD slot pro až 64 GB karty, externí 3.5 mm vstup pro stereo mikrofon.Pokud se vám tato kamera zalíbila a chcete zjistit, ve kterém obchodě ji prodávají nejlevněji, klikněte zde.

VIDEORECENZE ZDE

[Celkem: 0   Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť)