GoPro HERO4 Silver Edition

GoPro HERO4 Silver Edition
Natáčejte svůj svět zcela novým způsobem s HERO4 Silver, vůbec první kamerou GoPro, která má zabudovaný displej.

Fotogalerie produktu
  Ovládání kamery, zaměření záběrů, přehrávání materiálu a úprava nastavení jsou nyní ultra pohodlné – stačí jen poklepat na obrazovku nebo po ní přejet prstem. Video natáčí v režimech 1080p60 a 720p120 a fotí 12MP fotky rychlostí úctyhodných 30 snímků za sekundu. Mezi nové funkce patří HiLight tag, umožňující označit si klíčové okamžiky během nahrávání pro snadnější pozdější přehrání, úpravy a sdílení, dále QuikCapture pro zapnutí a automatické nahrávání stiskem jediného tlačítka.
HERO4 Silver je vodotěsná do 40m a spojuje v sobě všestrannost a natáčení v profesionální kvalitě s pohodlím dotykového displeje.Obsahuje vylepšený senzor a díky němu HERO4 Silver přináší ještě lepší kvalitu obrazu než dřívější bestsellerové verze kamery. Natáčejte dechberoucí záběry v 1080p60, které jsou ostřejší a živější než kdykoliv dříve. Videa 720p120 a 960p100 ve vysokém rozlišení a s vysokým počtem snímků za sekundu přinášejí výjimečně plynulé přehrávání ve zpomaleném režimu. Video ve 4K a2.7K nabízí ultra vysoké rozlišení a kinokvalitu.

VIDEORECENZE

[note note_color="#e9f8e5"]Náš tip: přečtěte si uživatelské recenze na GoPro HERO4 Silver Edition, které najdete zde. Přejděte na stránky obchodů a čtěte názory jiných![/note]
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť)