Niceboy® VEGA 5 Fun recenze a návod

Fotogalerie produktu

Sportovní kamera umožňující natáčet kvalitní záběry v kvalitě 4K nebo 2,7K při 30 FPS (interpolovaně) a fotografie pořídíte v kvalitě až 16 Mpx. Full HD při 60/30 fps nebo HD při 120/60/30 fps. Díky těmto možnostem můžete vytvářet opravdu kvalitní záběry, které upoutají pozornost. Kamera také umožňuje pořizování fotografií v kvalitě 16, 12, 8, 5 nebo 2 Mpx. Kamera má integrovaný LCD displej 2“ a umožňuje pořizovat široké záběry z okolí tzv. efekt rybího oka díky 170° širokoúhlému objektivu. Kamera má vestavěný Wi-Fi modul a vysokokapacitní baterii 900 mAh s výdrží až 80 min a s dobou nabíjení 3,5 hodiny. Kamera nenabízí pouze kvalitní obraz, ale také množství užitečných funkcí. S kamerou můžete rovnou pořídit například časosběrné video, aniž by bylo potřeba post-produkčních úprav. S funkcí Slow Motion zase pořídíte zpomalené záběry, a to ve FullHD (1080p) 60 FPS nebo HD (720p) 120 FPS. Režim fotografování nabídne možnosti časovače, tvorby časosběrného fota nebo sekvenčního focení. Pro větší kontrolu nad snímky nechybí možnosti nastavení expozice nebo vyvážení bílé. Mód autokamery, videosmyčka a možnost přetočení displeje pak v případě potřeby udělá z Vaší kamery černou skříňku do auta.
Navíc je nyní v balení ke kameře také praktické dálkové ovládání, díky kterému budete mít ovládání kamery vždy na dosah ruky.

+ Pozitivní

– Negativní

Součástí balení bohaté příslušenství Nic
Wifi, dálkový ovladač wifiAbsence
Cena/kvalita

 

Specifikace

[table]

4K ANO
FULL HD ANO
Celkové rozlišení 16 Mpix
Režim foto 16 Mpix
Rozlišení video 3840 x 2160 px
Stabilizátor obrazu NE
Sportovní kamera ANO
Typ podporovaných karet Paměťové karty
Celá specifikace zde

[/table]

 

Uživatelské hodnocení

[table]
HODNOCENÍ POČET RECENZÍ

95%

5

Zobrazit recenze

[/table]​

HEUREKA.CZ

Sportovní kamera umožňující natáčet kvalitní záběry v kvalitě 4K při 30 fps, 2,7K při 30 fps (interpol.), Full HD při 60/30 fps nebo HD při 120/60/30 fps.Celý popis


Návod ke stažení

Návod a manuál kamery

Návod a manuál Niceboy® VEGA 5 Fun

Vaše hodnocení

Máte s tímto produktem zkušenosti ? Ohodnoťte jej prosím níže.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 2.6]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť)