Niceboy VEGA+

Sportovní kamera Niceboy VEGA+ je skvělá outdoorová a sportovní kamera, která vám přináší možnost záznamu ze všech možných adrenalinových sportů v perfektní FullHD kvalitě.
VEGA+ je vybavena širokoúhlým 140° objektivem s efektem tzv. rybího oka. Na zadní straně má vestavěný 2″ LCD displej. Na jedno nabití lze pořídit přes 80 minut záznamu v nejvyšší kvalitě. VEGA PLUS má navíc vestavěný Wi-Fi modul který komunikuje přes aplikaci Ez ICam a umožňuje jak sdílení a prohlížení snímků, tak i ovládání kamery.Pokud vás tato kamera zaujala a zvažujete nákup, zde naleznete informace, kde ji zakoupíte nejvýhodněji.

Fotogalerie produktu
  Odolná konstrukce kamery s voděodolným krytem vám umožní její používání i v těch nejtěžších podmínkách. S ochranným voděodolným pouzdrem získáte navíc výjimečnou možnost poznat mořský svět opravdu zblízka v hloubce až 30 m.Plného nabití baterie je při tom možné dosáhnout už po 3 hodinách. Akumulátor v modelu Vega+ není připevněn napevno, takže je možné ho kdykoliv vyměnit za plně nabitý a pokračovat tak v nahrávání jedinečných videí.Oproti základnímu modelu Niceboy Vega nabízí model Vega+ s vestavěným WiFi modulem možnost vzdáleného ovládání či pozorování aktuální snímaného obrazu prostřednictvím aplikace Ez iCam ve Vašem mobilním telefonu či tabletu.

Specifikace
Úhlopříčka LCD: 2 palce
4K: ne
Full HD: ano
Typ snímače: CMOS
Rozlišení v režimu foto: 12 Mpix
Rozlišení videa 1920 x 1080 px

Video recenze

[note note_color="#e9f8e5"]Náš tip: přečtěte si uživatelské recenze na Niceboy VEGA+, které najdete zde. Přejděte na stránky obchodů a čtěte názory jiných![/note]
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť)