Recenze AEE MagiCam S60 již od 4900 Kč

Sportovní kamera, Full HD rozlišení 1080p s frekvencí 60 snímků za sekundu. Akční kamera MagiCam S60 umožňuje pořizovat kvalitní záznamy Vašich nevšedních zážitků. Vaše sportovní aktivity a adrenalinová dobrodružství můžete natáčet v rozlišení 1080p, a to o frekvenci 60 snímků za vteřinu. Kamera však o stejné frekvenci zvládá i rozlišení 960p a v rozlišení 720p bude Váš videozáznam obsahovat dokonce 120 snímků za vteřinu. Videa tak bez ztráty kvality můžete ve Full HD dvakrát zpomalit a v HD tak učinit dokonce čtyřikrát. Kamera MagiCam S60 umožňuje díky vysoké snímkovací frekvenci pořídit zpomalené a super zpomalené záběry, které dodají Vašim videím ještě více života a pestrosti. Pokud vás tato kamera zaujala a zvažujete nákup, zde naleznete informace, kde ji zakoupíte nejvýhodněji.

Fotogalerie produktu
 

Představte si jakýkoliv rychlý pohyb, který ve výsledném videu zpomalíte bez ztráty kvality, a tak si záběr perfektně užijete. S kamerou MagiCam S60 Vám neunikne žádné dobrodružství ani pod vodní hladinou. I tam totiž získáte fascinující záběry. V balení naleznete extrémně odolné vodotěsné pouzdro do 100m, které kameru navíc ochrání před poškozením, prachem a dalšími nežádoucími účinky.

Specifikace
Typ záznamu videokamery: paměťová karta
Úhlopříčka LCD: 2 palce
Full HD: ano
Typ snímače: Exmor R CMOS
4K: ne
Rozlišení v režimu foto: 16 Mpix
Rozlišení videa: 1920 x 1080 px

Videorecenze

[note note_color="#e9f8e5"]Náš tip: přečtěte si uživatelské recenze na Recenze AEE MagiCam S60, které najdete zde. Přejděte na stránky obchodů a čtěte názory jiných![/note]
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 3.5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť)