Recenze Canon HF-R706 od 5 469 Kč

Canon HF-R706

Fotogalerie produktu
 

Tato zábavná, lehká a kompaktní videokamera, která se ovládá pomocí snadno použitelné intuitivní dotykové obrazovky, je dokonalá pro pořizování rodinných filmů zásluhou výkonných technologií, které vždy automaticky zajistí jejich nejlepší možný vzhled.

Tato zábavná, lehká a kompaktní videokamera, která se ovládá pomocí snadno použitelné intuitivní dotykové obrazovky, je dokonalá pro pořizování rodinných filmů zásluhou výkonných technologií, které vždy automaticky zajistí jejich nejlepší možný vzhled.

Full HD videokamera Canon LEGRIA HF R706 nabízí 32x optický zoom (38,5 až 1232 mm) a s funkcí Advanced Zoom pak pokročilý 57násobný zoom. Dražší modely LEGRIA HF R76 a LEGRIA  R78 se od tohoto modelu liší pouze v několika bodech: disponují vestavěnou pamětí (16 GB) a bezdrátovým připojením Wi-Fi s podporou NFC, přičemž model LEGRIA HF R78 obsahuje navíc ještě širokoúhlou předsádku, která rozšíří přepočtenou ohniskovou vzdálenost na 26,9 mm.

Ačkoliv model HF R706 nemá vestavěnou jednotku Wi-Fi, podporuje paměťové Wi-Fi karty FlashAir

Pohodlně pořizuje a sdílejte záznamy

Užijte si snadné a pohodlné snímání zásluhou lehké a kompaktní konstrukce a velké, jasné kapacitní dotykové obrazovky s úhlopříčkou 7,5 cm, kterou lze ovládat jednoduše a intuitivně konečky prstů. Zaznamenávejte filmy na kartu FlashAir umožňující snadno navázat bezdrátové připojení a sdílet filmy se smartphonem nebo tabletem.

Vynikající kvalita

Velké množství výkonných technologií zajišťuje pořizování videí v ohromující kvalitě Full HD, ať snímáte cokoliv. Patří mezi ně objektiv s ohromným 57× výkonným zoomem pro zachycení vzdálených detailů, asistenční oblast zoomu pro udržení objektu v záběru a funkce Inteligentní IS, která automaticky potlačuje pohyb a zabraňuje rozmazání.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť)