Recenze Canon HF-R78 od 8 180 Kč

Canon HF-R78

Fotogalerie produktu
 

Full HD videokamera Canon LEGRIA HF R76 nabízí 32x optický a pokročilý 57násobný zoom. Oproti modelu HF R706 disponuje navíc vestavěnou pamětí 16GB a bezdrátovým připojením Wi-Fi s podporou NFC, od modelu R76 se liší širokoúhlou předsádkou v balení. Tato zábavná, lehká a kompaktní videokamera, která se ovládá pomocí snadno použitelné intuitivní dotykové obrazovky, je dokonalá pro pořizování rodinných filmů zásluhou výkonných technologií, které vždy automaticky zajistí jejich nejlepší možný vzhled.

Full HD videokamera Canon LEGRIA HF R78 nabízí 32x optický zoom (38,5 až 1232 mm) a s funkcí Advanced Zoom pak pokročilý 57násobný zoom. Oproti modelu LEGRIA HF R706 disponuje navíc vestavěnou pamětí (16 GB) a bezdrátovým připojením Wi-Fi s podporou NFC a od modelu R76 se liší širokoúhlou předsádkou WA-H43 (0.7x) v balení. Předsádka zkracuje ohniskovou vzdálenost na pouhých 26,9 mm!

Pohodlně pořizuje a sdílejte záznamy

Užijte si pohodlné snímání a jednoduché, intuitivní ovládání konečky prstů na velké, jasné kapacitní dotykové obrazovce. Zaznamenávejte současně ve formátech AVCHD a MP4 a připojujte se snadno k inteligentním zařízením přes síť Wi-Fi pomocí technologie NFC, chcete-li snímat dálkově a pohodlně sdílet soubory ve formátu MP4 s přáteli nebo v sociálních sítích.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť)