Recenze Eltrinex SportCam T86+ již od 3200 Kč

Sportovní kamera od společnosti Eltrinex. Sportovní kamera s českým menu. Zaznamenává video ve FullHD rozlišení (1920x1080p) při 60 sn/s nebo 1280 x 720P při 120 sn/s. Díky zvýšené snímkové frekvenci jsou i rychlé pohyby zaznamenány plynule. Dálkovému ovládání + připojení přes WIFI umožní záznam nejen řídit, ale i sledovat. Pro běžné outdorové aktivity jsou s kamerkou dodávány samo-lepící držáky jak na povrch rovný, tak na povrch oblý (např. helma) a držák na řidítka motorky nebo jízdního kola. Součástí kamery je i vodotěsný kryt, díky tomu je snížena možnost poškození při zásahu vody nebo vlhkosti oproti běžně dostupným kamerám. Pokud vás tato kamera zaujala a zvažujete nákup, zde naleznete informace, kde ji zakoupíte nejvýhodněji.

Fotogalerie produktu
 

Dodávané dálkové ovládání umožňuje kameru ovládat i pokud je umístěna mimo dosah uživatele, například na helmě a pod. Přenos dat z kamery do počítače se provádí pomocí USB kabelu, který zařízení zároveň nabíjí. Kamera podporuje funkci Mass storage, není tedy třeba instalovat žádné ovladače a po připojení k počítači se zobrazí jako nový disk. Záznamy lze přehrávat na LCD displeji, který slouží i pro zobrazení menu a nastavení kamery.

Specifikace
Snímač: 8.0 MPix, CMOS sensor
Rozlišení: 1080p@60sn/s, 1080p@30sn/s, 720p@120sn/s, 720p@60sn/s
Mikrofon: Ano
USB: Ano
HDMI: Ano
Vodotěsnost obalu: 30m
Paměťová karta: 2 – 32 GB microSD

Videorecenze

[note note_color="#e9f8e5"]Náš tip: přečtěte si uživatelské recenze na Recenze Eltrinex SportCam T86+, které najdete zde. Přejděte na stránky obchodů a čtěte názory jiných![/note]
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť)