Xiaomi Yi Sports Camera

Revoluce v akčních kamerách od firmy Xiaomi přichází. Nová outdoor kamera nesoucí název Yi Sport (nebo také Yi Sports, případně Yi Action) je přímým konkurentem mnohonásobně dražší jedničky na trhu od firmy GoPro.Kamera je osazena vysoce výkonným procesorem Ambarella A7LS se snímačem obrazu SONY Exmor R CMOS (16 milionů pixelů). Ten se může pochlubit vysokou citlivostí a nízkou úrovní šumu. I při oblačné nebo noční scéně a jiných zhoršených světelných podmínkách získáte vynikající kvalitu videa a fotek.Pokud vás tato kamera zaujala a zvažujete nákup, zde naleznete informace, kde ji zakoupíte nejvýhodněji.

Fotogalerie produktu
 

Identifikační dioda tří barev kolem zapínacího tlačítka Vám svojí barvou okamžitě oznámí, kolik kameře zbývá energie.Aplikace v telefonu, která je kompletně v češtině komunikuje s kamerou přes Bluetooth 4.0 nebo WiFi Direct (bez nutnosti používat router) s dosahem až 100 metrů a přenáší živý obraz rovnou do telefonu. Přenesete fotografie a videa do svého smartphonu a můžete je ihned sdílet na sociálních sítích.Mezi volitelné příslušenství patří podvodní vodotěsné pouzdro do hloubky 40 metrů, speciální držák pro Vašeho domácího mazlíčka nebo teleskopická tyč na focení selfie, ale i spousty dalších.Užijte si rychlého nabíjení díky 1010 mAh baterii od Panasonic se systémem pro nízkou spotřebu.

Specifikace
Úhlopříčka LCD: 0 palce
Full HD: ano
Rozměry a další fyzické parametry
Šířka: 42 mm
Výška: 60.4 mm
Hloubka: 21.2 mm
Hmotnost: 72 g

Videorecenze

[note note_color="#e9f8e5"]Náš tip: přečtěte si uživatelské recenze na Xiaomi Yi Sports Camera, které najdete zde. Přejděte na stránky obchodů a čtěte názory jiných![/note]
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť)